Переїзд квартири у Дніпрі

Нарешті ви дочекалися того моменту, коли у вас накопичена певна грошова сума, і тепер ви спокійно можете виїхати, наприклад, зі старої хрущовки до нового будинку, який знаходиться ближче до центру. Незважаючи на те, що грошове питання вирішене, тепер постає нове — як правильно здійснити квартирний переїзд?

Ті з вас, кому вже доводилося здійснювати офісний переїзд, знають, що він відрізняється від квартирного тим, що речей за нього потрібно транспортувати менше, але вони мають свої особливості, які потрібно враховувати при перевезенні. Що ж до квартирного переїзду, то його можна назвати справжнім випробуванням для нервової системи. Як правило, наші співвітчизники не часто переїжджають із місця на місце. Здебільшого сім’ї в нашій країні все життя живуть в одному будинку чи квартирі. А от якщо трапляється квартирний переїзд у Дніпрі чи в будь-якому іншому місті, то для них він є справжнім стресом. Адже стільки всього потрібно зробити: знайти автомобіль для перевезення, замовити його, найняти вантажників, правильно запакувати речі та інше. 

Щоб усі перераховані вище проблеми виявилися для вас легко вирішуваними, пропонуємо вам скористатися послугами компанії «Богатир», яка готова вам допомогти здійснити квартирний переїзд в Дніпрі, дуже швидко і якісно. Вантажники нашої компанії мають чималий досвід у цій сфері. До нашого робочого штату зараховано лише професійних водіїв та вантажників, які готові вам допомогти з квартирним переїздом навіть у нічний час, якщо вам так буде зручно. Також, без будь-яких проблем, ми можемо допомогти вам здійснити квартирний переїзд у вихідні дні, коли ви будете вільні від виконання своїх робочих обов’язків і зможете проконтролювати всі процеси квартирного переїзду.

Звичайно, ви завжди можете скористатися допомогою своїх друзів та знайомих, які, можливо, допоможуть вам здійснити переїзд квартири Газеллю у Дніпрі. Однак, для того, щоб грамотно все організувати, вам необхідно буде витратити багато часу, щоб узгодити з друзями або знайомими день, у який їм буде зручно вам допомогти.

Якщо ви хочете, щоб переїзд квартири в Дніпрі було здійснено якнайшвидше, вам достатньо зв’язатися з менеджером нашої компанії та домовитися, звідки потрібно буде забрати ваше майно (адресу вашої квартири), куди його потрібно буде перевезти та в який день вам найзручніше це зробити. Коли наш менеджер отримає цю інформацію, він підрахує вартість квартирного переїзду. Зазвичай, вона залежить від кількості роботи, яку необхідно буде виконати вантажникам та водіям, а також від кількості використаного пакувального матеріалу.

Для того, щоб у вас була гарантія того, що квартирний переїзд обійдеться без неприємностей та несподіванок, необхідно укласти договір про надання послуг з вантажних перевезень. Ті умови роботи компанії, які прописані в договорі, не повинні змінюватися навіть у тому випадку, якщо, наприклад, ламається ліфт і вантажники змушені будуть заносити речі самостійно.

Пакування речей для квартирного переїзду

Для того, щоб ваші речі в процесі переїзду квартири не постраждали, їх необхідно попередньо підготувати. Ця процедура не є складною, тим більше, що вантажники нашої компанії допоможуть вам із нею, впоратися. Вам потрібно буде сплатити у нас повітряно-пухирчасту плівку для пакування меблів, побутової техніки та інших цінних предметів. Для того, щоб упакувати посуд та особисті речі, ми пропонуємо вам використовувати картонні коробки. Наші співробітники зафіксують упаковку малярським скотчем, який не залишає жодних слідів на меблях, але добре скріплює захисний пакувальний матеріал. Поліетиленовий скотч ми використовуємо, щоб склеювати картонні коробки з вашими речами та посудом. Також ми пропонуємо пакувати скло, телевізори та дзеркала за допомогою картонних листів або розрізних коробок.

Фотозвіт квартирного переїзду

Для того, щоб переїзд квартири в Дніпрі був безпечним, радимо вам вийняти всі внутрішні полиці з шафи та ретельно їх упакувати. Фурнітуру можна скласти в окремий пакет та підписати.

Якщо у вас вдома є акваріум, частину води з нього необхідно перелити в іншу ємність, яку можна щільно закрити кришкою. Вода, яка залишиться в акваріумі, теж має бути перелита в іншу ємність, вже разом із рибками та рослинами. Для того, щоб акваріум не розбився під час переїзду, його стінки потрібно запакувати картоном, потім скотчем і обгорнути м’якою тканиною або повітряно-бульбашковою плівкою.

Кожен плафон люстри необхідно буде зняти і загорнути в повітряно-пухирчасту плівку. Складіть плафони так, щоб між ними не було порожнього місця.

Як показує досвід наших фахівців, особливо ретельно пакувати слід телевізори, а саме екран та їхні кути, що виступають. Ви можете з боку екрана закріпити паперовим скотчем лист товстого картону, а кути, що виступають, прикрийте пінопластом. ТБ теж потрібно загортати в повітряно-пухирчасту плівку. Наші вантажники ставлять телевізор лише у вертикальному положенні, щоб він не розбився під час транспортування.

Звичайно, ви можете займатися пакуванням своїх речей самостійно, а можете доручити це завдання співробітникам нашої компанії з перевезень. Звичайно ж, це можна буде здійснити лише за додаткову плату, але в такому разі переїзд квартири в Дніпрі буде виконаний набагато безпечніше, оскільки співробітники знають усі особливості пакування певних речей. Наша компанія має в штаті співробітників тільки професійних вантажників, які швидко запакують ваші речі, і вони будуть доставлені в безпеці у вашу нову квартиру.

Останній етап квартирного переїзду – транспортування речей

Ну що ж, усі речі запаковані, залишилося помістити їх у вантажний автомобіль та відвезти у призначене місце. У нашій компанії для перевезення використовуються тільки чисті вантажні машини, які обладнані всіма необхідними пристроями, для забезпечення збереження ваших речей під час транспортування.

Сподіваємося, ви переконалися, що переїзд квартири у Дніпрі — справа серйозна і її варто довіряти лише професіоналам. Наша компанія із задоволенням допоможе вам переїхати в нову квартиру, швидко, а головне, безпечно.