Коли мова заходить про перевезення вантажу в межах міста, то спочатку оцінюється, наскільки зручний автомобіль, компактний і чи відрізняється він маневреністю. Всім цим якостям відповідають Газелі. Вони спокійно можуть пересуватися вулицями мегаполісу і легко об’їжджають будь-який затор.

Газелі використовуються не лише всередині міста. Вони чудово підходять для перевезення невеликих та не надто важких вантажів до інших населених пунктів України, навіть дуже віддалених. Ці вантажівки відрізняються гарною витривалістю, міцністю та надійністю. Можна не переживати, що в дорозі щось вийде з ладу.

Хто краще – приватна особа чи транспортна компанія?

Багато людей вважають за краще звертатися до приватних перевізників, оскільки вони, як правило, пропонують меншу вартість. Але найчастіше виходить так, що за невеликою ціною ховаються послуги низької якості, про які згодом доведеться пошкодувати. Довіряючи свій вантаж непрофесійним фахівцям, людина ризикує отримати його в пошкодженому вигляді або зовсім не отримати. Зазвичай такі перевізники не укладають договору з клієнтом, а отже ніякої відповідальності за збереження вантажу не несуть.

Щоб товар, що перевозився, був доставлений у чітко обумовлені терміни і, при цьому, залишився цілим і неушкодженим, рекомендуємо звертатися до спеціалізованих транспортних компаній.

Серйозна та надійна фірма – перевізник “Богатир” має не одну Газель у розпорядженні, а цілий автопарк. У нас на підприємстві працює цілий штат досвідчених та професійних співробітників. Менеджери приймають та оформлюють заявку, логісти складають оптимальний маршрут, водії доставляють вантаж швидко та безпечно.

У нашій транспортній компанії з клієнтом обов’язково укладають договір. Він є гарантією того, що вантаж по дорозі “не загубиться”, не пошкодиться і терміни постачання не будуть зірвані.

Крім самого перевезення ми пропонуємо ще цілий комплекс додаткових послуг: навантаження/розвантаження, експедирування, оформлення документів. У нашій компанії є свій унікальний сервіс. Детальніше все розповість менеджер.

Компанія “Богатир” відкрита для своїх замовників. На сайті компанії можна познайомитися з похвалою чи критикою інших клієнтів. І після цього ухвалити вже остаточне рішення.