Дачний переїзд

Дачний сезон – це спосіб відволіктися від міської суєти, насолодитися свіжим повітрям та отримати запас позитивних емоцій. Такий відпочинок, у свою чергу, забезпечить Вам покращення здоров’я на тривалий період.

З чого починається сезон дачників? Першим та важливим етапом стане перевезення речей. Дачний переїзд подібний до квартирного, тільки менших масштабів. Умовно процес можна розділити на три категорії: малий, середній та великий. Якщо при малому ви перевозите виключно особисті речі, то у випадку великого – меблі, інвентар та різноманітні атрибути обробки. Будь-який вид потребує особливого підходу.

При дачному переїзді не доцільно використовувати власну машину. Легковий автомобіль не вміщає за одну поїздку весь обсяг речей, а більшість дачних ділянок розташовуються за умов поганого дорожнього покриття. Перспектива втрачати час, нерви і при цьому вбивати машину прийде не кожному до вподоби.

Масштаби дачного переїзду

Ідеальний варіант для дачного переїзду – звернутись до компанії вантажоперевезень. Для перевезення малогабаритних речей Вам підійде невелика вантажівка об’ємом 5-9 кубів. Вартість оренди коштуватиме мінімальну ціну з погодинною тарифікацією. Місткості такої машини буде більш ніж достатньо. Ви можете скористатися нашим спеціальним калькулятором для такого розрахунку.

Для дачного переїзду з меблями та речами особистого користування необхідно підібрати більший транспорт за обсягом. Так, оптимально підібрати Газель із високими бортами, довжина кузова якої близько 4 метрів.

При дачному переїзді великих масштабів рекомендується замовити вантажний автомобіль із кузовом довжиною 6 і більше метрів. Все залежить від обсягу вантажу. Це може бути Газель або будь-яка інша вантажівка.

На зворотному шляху в орендований транспорт можна завантажити будівельне сміття та інші відходи.

Як правило, мувінгові компанії надають послуги вантажників. Не слід нехтувати цією послугою. Адже принаймні клієнт залишиться в плюсі: не варто надриватися, розвантажуючи речі самостійно, та й час простою машини значно скоротиться.

Серйозність та правильність підходу до процесу заощадять як кошти, так і час.

Приємного відпочинку!