Перевезення піаніно та роялей у Дніпрі

 

На щастя, початкова музична освіта в нашій країні доступна найширшим верствам населення. Тому сотні тисяч батьків віддають своїх дітей у музичні школи. І нехай не всі з них стануть світовими знаменитостями, але прилучення до великого мистецтва музики зробить їх життя більш насиченим та емоційним. Одним із найпопулярніших інструментів для занять музикою залишається піаніно. Його вибирають через красу звучання та універсальність навичок гри, які можуть стати в нагоді для освоєння інших клавішних інструментів.

Але для навчання потрібний сам інструмент. Піаніно – предмет не маленький. Звичайно, можна придбати електропіаніно, але хіба зрівняється звук живого інструменту з ним? Та й коштує такий девайс дуже дорого. Піаніно ж можна придбати уживані або забрати у знайомих взагалі задарма. І тут постає головне питання – як доставити піаніно додому? Важить інструмент дуже багато, та й габарити порядні. Перевезення піаніно – завдання не просте. Звичайні служби таксі можуть відмовитись від такого вантажу. Але навіть якщо погодяться, то доставлять лише до під’їзду. А далі? Можна найняти вантажників із сусіднього гастронома. Але не кожен зважиться навіть за високу плату поратися з піаніно. Можна попросити друзів, сусідів чи родичів. Але для доставки такого великого об’єкта до квартири потрібні спеціальні навички. До того ж, піаніно не дрова. Якщо його ненароком упустити навіть із метрової висоти, наприклад, коли хтось не розрахував сил і випустив його з рук, то можна пошкодити тонкий музичний механізм. А якщо зачепити інструментом дверний укіс, можна пошкодити власні двері. Загалом навколо одні проблеми.

Але вирішити ці проблеми легко за допомогою нашої фірми, яка допоможе перевезти піаніно до Дніпра. Наші послуги комплексні, тобто піаніно забирається у вказаному місці, доставляється та заноситься у квартиру чи будинок. Це заощаджує замовнику і час, і гроші, оскільки позбавляє потреби звертатися до кількох служб. Наш персонал має високу кваліфікацію, що дозволить зробити таку важку та відповідальну роботу якісно та в мінімальні терміни. Будуть дотримані всі запобіжні заходи. Вантаж буде надійно запакований та закріплений у машині відповідної вантажопідйомності та доставлений до будь-якої точки міста. Далі вантажники піаніно акуратно розберуть по необхідності (не багато хто знає, що інструмент можна розібрати на 2-3 менш габаритні частини) і внесуть у квартиру. Їм не завадить не лише відсутність вантажного ліфта, а й вузькі сходові прольоти. Адже справа не в силі, а в уміннях та спеціальних навичках. Далі піаніно буде зібрано та розміщено у квартирі. Замовник у цьому випадку збереже нерви, гроші та отримає цінний предмет у цілісності та безпеці.

Таким чином, доставка піаніно перестане бути головним болем батьків, дороге чадо яких обрало цей шляхетний інструмент для музики. Також ми допоможемо позбутися піаніно, якщо воно більше не потрібне і лише захаращує квартиру. І таке буває.