Наші клієнти

 

Газета оголошень “Бесплатка” – газета приватних та комерційних оголошень, що працює по всій країні.

Форма співробітництва

Фірмою “Богатир” був здійснений переїзд майна газети “Безплатка”. Офіс у кількості 30-ти робочих місць був грамотно перевезений на нове місце «проживання». Колектив та співробітники газети у п’ятницю закінчили роботу, а у понеділок розпочали свої функціональні обов’язки вже в новому офісі. Таким чином переїзд ніяк не вплинув на трудовий процес співробітників “Бесплатка”.


Профспілка гірничодобувної та металургійної промисловості

Центральний комітет профспілки працюючих металургійної та гірничодобувної промисловості в Україні.

Форма співробітництва

Перевезли 112 робочих місць за два дні з четвертого та п’ятого поверхів на другий поверх нової будівлі.


Інтерпайп Україна

ІНТЕРПАЙП СТАЛЬ – найбільший інвестиційний проект, сума реалізації якого склала 700 млн USD. Експлуатація електросталеплавильного комплексу – це не лише технологічно унікальний проект для України та СНД загалом, а й життєво важливий крок для розвитку вітчизняної трубної промисловості.

Форма співробітництва

Протягом місяця перевозили офіс компанії “Інтерпайп” у кількості 150 робочих місць тільки у вихідні, щоб не переривати робочий процес. У переїзді, щовихідних, були задіяні 20-30 вантажників, 2 автомобілі MAN та ГАЗель. Вклалися у всі вказані замовником терміни.


Fotomag

FotoMag народився в 2004 році і спочатку замислювався як спеціалізований магазин для любителів та професіоналів у фото та відео техніці. На сьогоднішній день FotoMag входить до трійки найкращих Інтернет-магазинів України. Асортимент налічує понад 150 000 тисяч товарів, які доставляються до всіх куточків України. FotoMag – успішний, популярний Інтернет-мультимаркет, що добре зарекомендував себе, в якому навіть найвибагливіший покупець зуміє відшукати саме те, що потрібно йому.

Форма співробітництва

За одні вихідні було перевезено 120 робочих місць із 2-го поверху однієї будівлі та на 9-й поверх іншої будівлі. У п’ятницю ввечері співробітники завершили роботу в одному офісі, а у понеділок розпочали роботу в іншому офісі. Всі меблі були перевезені в цілісності та безпеці, розставлені в новій будівлі згідно з план-схемою клієнта.


ПАТ ”Дельта Банк”

“Дельта Банк” – один із великих банків в Україні надає фінансові послуги для населення та бізнесу.

Форма співробітництва

Вантажно-розвантажувальні роботи для відділень банку, перевезення, а також занесення банкоматів на поверх.


ДРК “Ігроленд”

ДРК “Ігроленд” – мережа дитячих розважальних комплексів у різних містах України. У чесності в Дніпрі їх два в ТРЦ “Міст-Сіті” і ТРЦ “Караван”

Форма співробітництва

Протягом двох тижнів щоночі ми переносили ігрові автомати вагою від 120 до 800 кг на нове місце “проживання”. У процесі переїзду було використано різні методи такелажних робіт та такелажного устаткування. У роботі брало участь 10-12 осіб щоночі і після закінчення робіт було вивезено все будівельне та пакувальне сміття.


ТОВ “Аукро Україна”

Aukro.ua – найбільший український інтернет-аукціон. Заснований у 2007 році. Входить до складу холдингу електронної комерції Allegro Group Ukraine. Щодня сайт відвідують понад 500 тисяч користувачів та виставляють на продаж понад 250 тисяч аукціонів у 20 категоріях.

Форма співробітництва

Переїзд офісу компанії в кількості 75 робочих місць з “Міст-Сіті” у районі парку Глоби. Проблема переїзду – 8, 10, 12 поверхи – кабінети компанії. Ліфтом користуватися заборонено. Переїзд здійснили 20 вантажників і зайняв 2 повні дні.


ПП “В’юнцова”

ПП ”В’юнцова” реалізує меблі преміум та люкс класу.

Форма співробітництва

Працюємо вже 4 роки. Надаємо вантажників для складських робіт та підйому меблів на поверх. Надаємо транспорт.


ТОВ “БУ 77”

ТОВ ”Будівельне управління 77” займається будівельними роботами різних рівнів складності.

Форма співробітництва

Переїзд офісу компанії 20 робочих місць.


ТОВ “Будсервіс-Груп”

ТОВ «Будсервіс-Груп» організація заснована групою молодих осіб, які мають гідний досвід у будівельній сфері. Основним напрямком діяльності компанії є капітальне будівництво, а також реконструкція цивільних та промислових об’єктів, будівництво заміських та дачних будинків, котеджів «під ключ».

Форма співробітництва

Надання послуг по різних містах України.


FUCHS

У 1994 році концерн FUCHS створив спільне підприємство в Україні СП “Фукс Масла Україна” ТОВ із головним офісом у Львові. В асортименті українського представництва концерну FUCHS близько двохсот найменувань різних мастильних речовин, що відрізняються традиційно високою німецькою якістю та дозволяють споживачам отримати значний економічний ефект. FUCHS в Україні відповідає специфічним вимогам всіх клієнтів – від автомобілістів-аматорів до великих транспортних компаній та промислових підприємств.

Форма співробітництва:

Надання логістичних послуг у м. Дніпро та Україні


ТОВ “Ластінг”

ТОВ “Ластінг” – постачальник пакувальних матеріалів. Сфера діяльності компанії – великі заводи, підприємства, виробничі фірми.

Форма співробітництва

Надання послуг з логістичних послуг по м. Дніпро та області.


Сінево

Мережа лабораторій «Сінево/Synevo» входить до медичного холдингу Medicover та складається з 41 лабораторії у Східній та Центральній Європі. Штаб-квартира медичного холдингу Medicover – Брюссель, Бельгія. На даний момент в Україні запущено 7 клінічних медичних лабораторій: у Києві, Одесі, Харкові, Вінниці, Дніпрі, Львові, Сімферополі та понад 120 лабораторних центрів для забору аналізів.

Форма співробітництва

Надання навантажувально-розвантажувальних робіт медичного обладнання.


Цептер

Zepter International – це всесвітньо відома міжнародна компанія, яка виробляє, продає та розповсюджує ексклюзивні високоякісні споживчі товари по всьому світу, головним чином шляхом прямих продажів, а також через роздрібну мережу. З моменту заснування компанія Zepter прагне стати невід’ємною частиною повсякденного життя людей та покращити якість життя у всьому світі.

Форма співробітництва

Офісний переїзд філії компанії у Дніпрі


ТОВ “Діалог Діагностик”

Компанія «Діалог Діагностик» була заснована у 2006 році. Сфера діяльності: продаж та обслуговування медичного діагностичного обладнання для in vitro діагностики. Клієнти “Діалог Діагностік” – мережі лабораторій «Сінево», медична лабораторія «Діла», клініка «Оберіг», НДСЛ «ОХМАТДИТ»…

Форма співробітництва

Забезпечення навантажувально- розвантажувальних робіт мед. обладнання. Транспортування обладнання до різних міст України.


ТОВ “КЛС-Груп”

З 2003 року компанія «KЛC-Груп» є оператором ринку підлогових покриттів промислового та комерційного призначення. «КЛС-Груп» спільно зі своїми партнерами розробила концепцію, що пропонує клієнтам максимальну надійність завдяки якості продукту та його бездоганній обробці.

Форма співробітництва

Надання послуг та послуг з логістики по м. Дніпро, області та Україні.


ТОВ “Сервіс-Трейд”

Компанія «Сервіс-Трейд» працює на ринку України з 2007 року. За цей час зарекомендувала себе як один із кращих та сумлінних постачальників пакувальних матеріалів українських та зарубіжних виробників. Сервіс-Трейд Реалізує наступні види пакування: стретч плівка, упаковка, плівка ПВХ, термозбіжна плівка, скотч з логотипом продаж, харчова упаковка, стрічка пакувальна.

Форма співробітництва

Надання транспортних та логістичних послуг по м. Дніпро та області.