Компанія “Богатир” пропонує вантажоперевезення будь-якої складності будь-яким видом транспортних засобів.

Якщо вам необхідний мікроавтобус напрокат, перевезення по місту ГАЗеллю або Вам потрібно взяти ГАЗель в оренду, компанія “Богатир” із задоволенням запропонує Вам усе вищеперераховане в стислий термін за приємними цінами.

Машина для вантажоперевезення на будь-який смак

Для нашої компанії абсолютно не мають значення обсяги та ступінь складності. Ми вміємо якісно організувати будь-який процес, чи то просто перевезення вантажів на ГАЗелі чи транспортування спеціального обладнання. Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і готові запропонувати їм не лише повний сервісний пакет наших послуг, а й просто машину для переїзду в найм на будь-який термін. Також ми пропонуємо таку послугу, як доставка ГАЗеллю на території Дніпра та області.

Компанія “Богатир” завжди рада допомогти Вам оформити замовлення вантажного автомобіля. Крім того, ми можемо запропонувати Вам ГАЗель із вантажниками, які швидко та якісно вирішать усі поставлені перед ними завдання. Також у нас Ви маєте можливість замовити послугу “оренда ГАЗелі з водієм”. Ми підберемо найдосвідченішого для заданого маршруту співробітника.

Одним словом, замовлення ГАЗелі у Дніпрі в компанії “Богатир” — це швидко, надійно та вигідно. Завдяки високому професіоналізму всіх наших співробітників, якісно оснащеному автопарку, лояльній ціновій політиці та системі бонусів для постійних клієнтів від нашої співпраці у Вас залишаться лише позитивні емоції!