Вантажні перевезення до 5 т на вантажівках MAN

Будь-які перевезення завжди вважалися трудомістким та витратним заходом. Квартирні переїзди супроводжуються безліччю клопоту та пошуком машини, на яку можна помістити відразу все майно. Офіси прагнуть зробити переміщення максимально швидким, щоб не переривати роботу на довгий термін. А промислові підприємства змушені часто транспортувати сировину, продукцію, що випускається, і негабаритні вантажі.

Зробити перевезення комфортними та без проблемними допоможе наш автопарк, на балансі якого знаходяться різні модифікації автомобілів «МАН», які допомагають здійснити перевезення вантажів різної складності. Особливий попит має ємний п’ятитонник, який оперативно переміщає оптимальну кількість різнопланового майна в межах міста та за його межами.

Переваги вантажівок MAN

Авто відомого німецького бренду різної вантажопідйомності мають безліч переваг, серед яких: 

– Велика місткість кузова та ергономічність конструкції. 
– Можливе використання удосконалених моделей вантажівок марки «МАН», які оснащені гідробортом
– Високе корисне навантаження у поєднанні з максимальною маневреністю при існуючих габаритах.
– Є модифікації, в які можна помістити не тільки необхідну кількість вантажу, а й до 7 пасажирів завдяки подвоєній дворядній кабіні.

За роки роботи компанія “Богатир” створила великий парк автомобілів, що підходить для виконання найнестандартніших завдань, у сфері вантажоперевезень. Всі машини проходять регулярне сервісне обслуговування, а водії мають досвід роботи з цією категорією авто.

Замовити перевезення офісного обладнання або майна під час побутового переїзду можна, оформивши заявку на «MAN» невеликої вантажопідйомності. Переміщення, які здійснюють підприємства, можуть виявитися досить нестандартними. Тому немає сенсу витрачати час на постійні пошуки транспортних засобів, варто лише зв’язатися з нашим менеджером та уточнити деталі заходу.

Сучасна вантажівка «МАН» – це розумна та багатофункціональна машина, яка здатна полегшити роботу команди вантажників: гідроборт, спеціалізований мікроліфт, спростить процес навантаження або розвантаження важких предметів.

Оцінивши кількість, вагу, приготовлену до відправки вантажу, варто довіритись порадам наших співробітників, які порекомендують оптимальний варіант транспорту – допоможуть замовити машину або причіп потрібної модифікації з правильно підібраним та змонтованим гідроліфтом. Ми завжди прагнемо зробити роботу клієнтів найбільш продуктивною за найменших часових та фінансових витрат.

Наш автопарк надасть вантажівки «МАН» з гідробортом або без нього для економічних перевезень у межах міста, підбере техніку, здатну подолати суттєві відстані у найкоротші терміни. Відмінні технічні характеристики машин, наявність досвідчених водіїв та кваліфікованих логістів допоможе зробити процес співробітництва взаємовигідним.