Великі мегаполіси, де вирує життя, або провінційні міста з розміреним перебігом життя однаково приваблюють громадян нашої країни. Щодня хтось вирішує переїхати в інше місто та розпочати нове життя, хтось змінює квартиру на інше житло. Переїзди є невід’ємною частиною нашого життя. Самостійно організувати та здійснити квартирний переїзд у Дніпрі – це досить складне завдання. Адже при цьому необхідно відповідно запакувати тендітні та дорогі речі, побутову техніку, обладнання, розібрати та зібрати меблі, акуратно виконати навантаження та розвантаження майна, великих музичних інструментів. Для успішного квартирного переїзду, найкраще звернутися до професіоналів, до транспортних компаній, що працюють на ринку послуг у цій галузі та мають солідний досвід роботи.

Серйозні компанії мають власні автопарки зі справною спецтехнікою, вантажними автомобілями різної вантажопідйомності та командами кваліфікованих такелажників. Благополучно та ефективно провести переїзд без наявності всіх цих факторів просто неможливо. Вантажні машини, що використовуються для квартирних переїздів, обладнані всіма необхідними пристроями та кріпленнями, що забезпечують надійну фіксацію великої побутової техніки, меблів, тендітних предметів

Речі при транспортуванні максимально захищені від усіляких пошкоджень. Важливу роль грає також спеціальне пакування майна. У транспортних компаніях клієнтам надаються всі необхідні пакувальні матеріали. Професійні вантажники компаній оперативно, якісно виконують розбирання, пакування, обережні вантажно-розвантажувальні роботи, збирання та встановлення предметів меблів.

Як правило, квартирний переїзд має певні особливості. Так, у багатоповерхових будинках немає вантажних ліфтів, а великогабаритні речі, дивани, холодильники, шафи та інші предмети не поміщаються у звичайний ліфт. Тому такелажники вручну опускають і піднімають на потрібний поверх майно, що перевозиться, несучи при цьому повну відповідальність за збереження вантажу. Вази, картини, дзеркала, прилади освітлення, побутова техніка та інші подібні речі вимагають, при перевезенні гарного, надійного пакування та дбайливого відношення. Забезпечити благополучну доставку та збереження речей, що перевозяться, можуть лише кваліфіковані, досвідчені працівники транспортних компаній.

Комплекс послуг, що складають квартирний переїзд:
◾розробка плану процесу переїзду;
◾професійне розбирання предметів меблів;
◾якісне пакування всіх речей, особлива увага приділяється крихким предметам, побутовій техніці;
◾оперативне завантаження та кріплення речей, що перевозяться в автомобіль;
◾благополучне транспортування вантажу до пункту призначення;
◾акуратне розвантаження майна з вантажного автомобіля;
◾розпакування, складання та розміщення побутової техніки, меблів.

Квартирний переїзд – досить важлива подія, довіряючи її фахівцям, ви можете бути впевненими в якості та оперативності послуг. Клієнт, за бажання, може спостерігати за процесом перевезення, а може довірити це завдання експедитору компанії, який відповідає за безпеку та правильність виконання переїзду.