Пакування вантажів під час транспортування

Повітряно-пухирчаста плівка

pupyrka

Повітряно-пухирчаста плівка призначена для пакування особливо цінних і тендітних предметів. У пухирці, так її в народі називають, часто замотують телевізори, плазми, монітори, дорогий та тендітний посуд, дзеркала та інше. Для того, щоб грамотно вберегти предмет від биття, його необхідно спочатку замотати в повітряно-пухирчасту плівку.

Потім кінці закріплюють скотчем і обов’язково замотують предмет у стрейч-плівку. Останнє робиться для того, щоб “пупирка” не порвалася, оскільки має високий поріг розриву.

Cтретч плівка

streich-plenka

Стрейч-плівка є одним з найважливіших елементів пакувального матеріалу. Здавалося б, від чого може захистити цей тонкий шматок целофану? Насправді якщо обмотати кілька столів, шаф, та іншого майна, що перевозиться, хоча б у два шари стрейч-плівки, то в автомобілі, при правельній розстановці, всі запаковані меблі прилипають один до одного. Виходить зменшення тертя, відповідно, та зносу меблів. Стрейч-плівкою бажано обмотати всі меблі від корпусних меблів, до м’яких диванів та куточків, а також кухонне габаритне приладдя типу холодильника, посудомийної машини тощо.

Характеристики:
-стандартна ширина ролика стрейч-плівки: 500мм
-колір плівки стрейч: прозорий
-товщина стрейч плівки: 17мк
-ступінь розтягування стрейч-плівки: 100 – 150%
-довжина у ролику: 200 м

Спінений поліетилен

vspenenyi-polietilenСпінений поліетилен дуже корисний для предметів і виробів які бояться тертя. Це можуть бути старовинні, антикварні елементи меблів, посуд, хромовані деталі інтер’єру квартири або офісу. Щоб грамотно запакувати, скажімо монітор, його спочатку необхідно замотати спіненим поліетиленом, кінці приклеїти скотчем, і зверху обмотати стейч-плівкою, т.к. у поліетилену дуже високий поріг розриву.

 

Гофроящик

korobka

Гофроящик у переїзді використовується дуже часто. Майже всі маленькі предмети пакуються в картонні коробки. Особливо актуально для квартирних переїздів коробки для посуду, книг, дисків, відеокасет, дрібної побутової техніки, стерео та відео апаратури та багато іншого. Для офісного переїзду в Дніпрі, гофроящики дуже необхідні для документів, для моніторів та системних блоків, а також для особистого майна працівників офісу. Гофроящики у нас є різних розмірів. Якщо потрібного розміру немає, то ми закуповуємо для Вас ящики потрібного розміру.

Ціни на гофроящики: 15-29 грн/шт залежно від розміру та кількості.

Листовий картон
karton

Листовий картон при переїзді необхідний у декількох випадках. При перевезенні великогабаритних меблів, під час перевезення крихкого плоского матеріалу типу дзеркала, вітринного скла. Також листовий картон часто використовується при розміщенні меблів безпосередньо у вантажному автомобілі. Він прокладається між меблями для зменшення тертя та ударів під час перевезення.

Скотч

skotchПри будь-якому переїзді квартири або офісу, завжди буде необхідний скотч. Кожен стикався з цим видом упаковки, і кожен знає як користуватися скотчем. Проте бувають моменти, коли у господарстві просто немає скотчу. У такому разі ми привеземо його із собою.